Kaviareň

V strede troch hlavných ulíc, v centre mesta Trnavy, nájdete našu kaviareň La Reunion. Za jej zatvorenými dverami môžete v pokoji pozorovať šum mesta, nabrať silu pri chutných celodenných raňajkách a oddýchnuť si so šálkou lahodnej kávy. Príjemné prostredie s výhľadom na historické mestské centrum je ako stvorené na pohár vínka či kvalitného rumu s priateľmi.

Navštíviť kaviareň

Čo ponúka naša kaviareň?

ikona

Výnimočná lokalita

Naša kaviareň La Reunion sa nachádza v centre Trnavy na Hlavnej ulici. Jej výnimočná lokalita umožňuje návštevníkom utiecť pred rušnými ulicami mesta a zdržať sa až do poslednej minúty, keďže je to od nás všade na skok.

ikona

Jedinečné priestory

Vzájomnou spoluprácou vznikol jedinečný koncept kaviarne, ktorá sa o priestory delí s kozmetickým salónom a obchodom s bytovými doplnkami DeNuevo, vďaka čomu si môžu naši zákazníci po skvelej masáži vychutnáť kávu s koláčikom a pred odchodom nakúpiť milé drobnosti do bytu. Tomu hovoríme efektívne využitý priestor aj čas.

ikona

Pravá talianska káva

Ako jediní v Trnave ponúkame kávu Piacetto, poctivú taliansku klasiku, ktorá naštartuje každý váš deň. K lahodnej káve sľubujeme chutný koláčik, kvalitný servis a príjemnú atmosféru.

ikona

Celodenné raňajky

Raňajky sú základ. Často sa však potrebujeme nabiť novou energiou aj počas rozbehnutého dňa, preto sú naše raňajky- nátierkové chlebíky, toasty so šunkou, brusnicami či syrom- celodennou ponukou.