Milé budúce Nevesty, budúci Ženíchovia.

Vieme, aký dôležitý je pre Vás Váš deň D- deň Vašej Svadby. Ku každému páru pristupujme individuálne, pretože každý z Vás má inú predstavu, a my to vieme 🙂

Ponúkame Vám príjemný interiérový priestor ( kapacita 70+ 20 osôb ) alebo exteriérový záhradný stan ( kapacita 100 osôb ) v areáli Agropenziónu Hubert v blízkosti Trnavy v malej dedinke Ružindol. Agropenzión sa nachádza na konci obce, takže na Vás čaká nerušená zábava do skorého rána .
V našej ponuke nájdete chutné menu, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať podľa vlastného výberu. Okrem klasického bufetu si môžete vybrať aj “živú kuchyňu” , kde si Vy a Vaši hostia pochutíte na dobrotách, ktoré Vám náš šéfkuchár pripraví priamo pred Vami 🙂

Pripravíme Vám krásny zážitok z celej Vašej svadby- príjemné privítanie Mladomaželov a hostí. Starať sa o Vás bude náš vždy ochotný personál, pochutíte si na výbornom jedle v príjemnom prostredí. Pre mladomanželov máme pripravený Mladomanželský apartmán. Pre hostí izby, kde si môžu v pohodlí oddýchnuť.

Ak už máte vybraný iný priestor, zabezpečíme Vám kompletný externý catering na mieru.

Radi Vám poradíme fotografa alebo kameramana, kde zoženiete najlepšie koláčiky alebo najlepšiu hudobnú a svetelnú produkciu. Kontakty na našich partnerov nájdete v sekcii Spolupracujeme. 

V našej Fotogalérii si pozrite ako vyzerajú  Svadby v záhradnom stane a lá La Reunion. Podobná môže byť aj tá Vaša.

                  Tešíme sa na Vás
                  Tím La Reunion

Close Menu